BERTÍK POMÁHÁ

Bertíkova charitativní kampaň se vrací do prodejen Albert. Navazuje na třináctiletou historii kampaně „S Bertíkem za dětským úsměvem“, která je již neodmyslitelně spojená se značkou Albert. Stejně jako v předcházejících letech se tato kampaň zaměřuje na pomoc dětem a rodinám ze sociálně ohroženého prostředí. Program „S Bertíkem za dětským úsměvem“ podpořil během svého trvání od roku 1999 – 2012 stovky organizací, institucí, dětských domovů i domovů na půl cesty a dlouhodobě se tak zasadil o zkvalitnění vzdělávání a rozvoje dětí ze sociálně ohroženého prostředí částkou přesahující 80 milionů korun.

Díky Bertíkům se na mnohých dětských tvářích objevil úsměv a nejeden dětský životní příběh nabral správný směr. Než se na podzim objeví noví Bertíci v prodejnách Albert a vy budete moci ovlivnit další životní příběhy sociálně ohrožených dětí, přineseme vám postupně každých čtrnáct dnů příběh jednoho z dětí, které jsme společně s vámi právě díky Bertíkům  podpořili. Příběhů jsou za třináct let stovky. My jsme jich pro vás napříč Českou Republikou vybrali deset, jsou z různých koutů České republiky a odkrývají různé formy naší pomoc.

"Bertíkova štafeta" - kliknutím na zvýrazněnou ikonu zobrazíte příběh dítěte, kterému Bertík v minulosti pomohl.

Podpora vysokoškolského studia Pojďme za svým snem Alternativa Podané ruce Podpora integračního studia anglického jazyka dětí z Dětské domova a Základní školy Vizovice Podpora vysokoškolských studentů Dobrovolnická činnost pro ohrožené děti, mládež a cizince Odpolední doučování v Dětském domě Zábrdovice Bezpečné dospívání v žižkovských ulicích Divadelní festival dětí z dětských domovů Slavata triatlon tour