Obchůdky s Albertem 2017 - kde můžete pomoci

OBCHŮDKY S ALBERTEM 2017 STARTUJÍ JIŽ V PONDĚLÍ!

 

Projekt Nadačního fondu Albert má za cíl připravit děti ze sociálně znevýhodněného prostředí na vstup do reálného života a představit jim základy podnikání. V průběhu adventu budou v téměř 60 obchodech Albert prodávat vlastnoručně vyrobené vánoční dárky a dekorace. Obchůdky s Albertem budou probíhat ve většině krajích a zapojí se do nich 54 dětských domovů a neziskových organizací. Zákazníci tak mají možnost podpořit dobrou věc a zároveň si domů odnést krásné dárky pro své nejbližší.
Obchůdky s Albertem budou po celé České republice postupně probíhat od pondělí 20. listopadu 2017 až do neděle 17. prosince 2017. Projekt Nadačního fondu Albert nemá pouze dobročinný rozměr – děti ze sociálně znevýhodněného prostředí se díky Obchůdkům učí zábavnou formou dovednostem ze světa obchodu a podnikání. Během příprav, které dětem zabraly i několik měsíců, navíc dostaly tipy a zajímavé informace, jak uspět.

V rámci příprav se děti dozvěděly užitečné podrobnosti o týmové spolupráci, chování k zákazníkům a marketingu, které mají možnost následně uplatnit v praxi při prodeji svých výrobků. Všech 54 zúčastněných dětských domovů a neziskových organizací získalo finanční příspěvek od Nadačního fondu Albert na zakoupení surovin a materiálu pro výrobu vánočních produktů. Všechny výrobky budou nyní děti prodávat ve speciálních obchůdcích v téměř sedmi desítkách prodejen Albert. Výtěžek, který utrží, poputuje ke konkrétnímu dítěti, které výrobek vytvořilo, ale také na společné akce dětí.

Seznam prodejen, na kterých můžete Obchůdky navštívit v průběhu 4 týdnů, kdy akce potrvá, naleznete níže.Další články v této sekci +