Obchůdky s Albertem

Projekt nejen podporující tvůrčí činnost dětí ze sociálně ohroženého prostředí, ale i přibližující prostředí obchodu a cestu výrobku od jeho vzniku až po jeho prodej. Umožněte svým dětem nabýt cenné zkušenosti z oblasti obchodu a prodeje a odměnit je za jejich vynaložené úsilí vlastnoručně vydělanými penězi.

Obchůdky s Albertem navazují  na dlouholetou tradice a zkušenosti NFA s projekty tohoto typu. Rozvíjí tak minulé projekty jako Bazárky s Albertem, které rovněž byly zaměřeny na  získání obchodních a prodejních dovedností dětí z dětských domovů.  

                                                                           

Další články v této sekci --

Velikonoční Obchůdky s Albertem
Díky velikonočním Obchůdkům putuje sociálně ohroženým dětem 110 tisíc korun, které domovy a neziskové organizace využijí na výlety a jiné volnočasové aktivity.

Děti z dětských domovů utržily v Obchůdcích rekordních 490 tisíc korun!!
Do letošního ročníku projektu Nadačního fondu Albert, který učí děti hospodařit, se po celém Česku zapojilo celkem 54 neziskových organizací a dětských domovů. Stánky s malými prodavači mohli zákazníci potkat v obchodech Albert během celého adventu. Děti celkově utržily za vlastnoruční výrobky téměř půl milionu korun.

Poslední týden Obchůdků před námi!
Máte poslední možnost tento týden podpořit děti z dětských domovů koupí jejich výrobků. Podívejte se, zda Obchůdky zavítají i do Vašeho města! Tento projekt končí 17. prosince 2017.

Soutěžte s námi!
Natočte se přímo z místa prodeje a pošlete nám své video. Tři nejlepší videa budou finančně odměněny!

OBCHŮDKY ZAVÍTALY NA MINISTERSTVO I LETOS!
Minulý týden jsme s Obchůdky s Albertem zavítali i na Ministerstvo průmyslu a obchodu. Celé akce se zúčastnily tři dětské domov a děti si prodejem svých výrobků přišly na krásných 28 tisíc korun!