Dozorčí rada

V dozorčí radě Nadačního fondu Albert působí zástupci značky Albert a odborníci na problematiku veřejného zdraví a sociální oblast.
Simon Gerrit SpaansSimon Gerrit Spaans


Předseda dozorčí rady NFA
Člen předsednictva společnosti Ahold CR

Pro společnost Ahold pracuje Siger od roku 2000. V roce 2013 byl jmenován VP Business Control Albert Heijn. Předtím pracoval více než čtyři roky jako finanční ředitel značky Gall&Gall. Siger dříve zastával různé funkce pro Ahold Corporate Center a Business Control Albert Heijn. Nyní je členem nejvyššího vedení značky Albert. Svými bohatými a dlouholetými zkušenostmi v oblasti financí a controllingu tak bude důležitým a platným členem Dozorčí rady Nadačního fondu Albert.

Ing. David Slavata, Ph.D.Ing. David Slavata, Ph.D.


Odborník na finance neziskových organizací
Je odborníkem na financování neziskových organizací, ekonomiku a politiku bydlení. V rámci akademické praxe vyučuje ekonomické předměty na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava a Ostravské univerzitě, pravidelně se účastní vědeckých konferencí a často publikuje odborné články. Je garantem předmětu Ekonomika neziskových organizací.

JUDr. Vladimíra Jičínská
JUDr. Vladimíra Jičínská


Vedoucí právního oddělení společnosti Ahold CR
Má bohaté zkušenosti z oblasti civilního a obchodního práva včetně mezinárodního práva soukromého, a současně managerské zkušenosti, které získala vedením právních oddělení na předchozích pozicích. Vedle právni agendy byla odpovědná i za compliance a corporate governance. 

Jako člen dozorčí rady Nadačního fondu Albert se chce proaktivně zapojit do programu nadačního fondu a prostřednictvím svých znalostí a zkušeností osobně přispět k zavedeni compliance rules a corporate governance do nadačního fondu, neboť tímto se zvýší jeho známost i důvěryhodnost.