Terapeutický zážitek pro děti z dětských domovů na Oslí farmě

Rádi bychom se s Vámi na začátku letních prázdnin podělili o pozitivní zprávu. Nadační fond Albert pozval děti ze dvou dětských domovů z Plzeňského a Ústeckého kraje na Oslí farmu ve středních Čechách. Během dne si děti z Mostu a Staňkova vyzkoušely terapii s oslíky. Děti se nejenom dozvěděly spoustu zajímavých informací o oslících, ale zároveň si je mohli učesat, vyčistit a osedlat. Po terapeutické procházce na oslících v nedalekých lesích na děti čekal piknik s produkty z aktuální sběratelské kampaně obchodů Albert.

„Těší nás, že po celý rok podporujeme děti z domovů ve vzdělávání a ve smysluplném trávení volného času. Dělá nám velkou radost, že jsme spolu s dětmi mohli oslavit konec školního roku nezapomenutelným terapeutickým zážitkem,“ řekla Petra Režná z Nadačního fondu Albert.

                                                             

                              

 

                             

Nadační fond Albert, který letos slaví 10 let od svého založení, podporuje děti ze sociálně ohroženého prostředí dlouhodobě. Díky svým projektům, jako je Bertík pomáhá, Obchůdky s Albertem nebo Do Alberta na praxi, napomáhá rozvoji a vzdělávání těchto dětí a mladých lidí.Další články v této sekci +