Mimořádná výzva na pomoc sociálně ohroženým dětem v době pandemie COVID 19

Vedení společnosti Albert mimořádně uvolnilo na pomoc pro sociálně ohrožené děti, kterým NF Albert již 10 let pomáhá, v krizové situaci způsobené nemocí COVID 19 částku 1 000 0000 Kč. Tato mimořádná výzva je vyhlášena od pondělí 30.3.2020.

Organizace (azylové domy, dětské domovy, diagnostické a výchovné ústavy charity a další organizace pracující se sociálně ohroženými dětmi a rodinami) mohou žádat o částku v maximální hodnotě 15 – 20 000 Kč (poskytnutá částka bude záviset dle počtu přihlášených organizací). 

Organizace mohou finance použít na nákup důležitých materiálních věcí (zdravotní pomůcky, dezinfekce apod.), služeb nebo personálního zajištění související s pomocí potřebným v krizové situace způsobené epidemii nemocí COVID 19. 

Příjem žádostí, které budeme průběžně vyhodnocovat, abychom zbytečně nezdržovali realizaci pomoci v krizové situaci, bude probíhat od 30.3. do 6.4. 2020.

Formulář žádosti ke stažení:

zde

Vámi vyplněnou žádost, prosím, pošlete e-mailem na  petra.rezna@albert.cz, v kopii na linda.srnkova@albert.cz.Další články v této sekci +