Prázdninová sportovní výzva

Přidejte se se svou organizací k prázdninové sportovní výzvě Nadačního fondu Albert. Motivujte děti ke sportu, hýbejte se a vyhrajte finanční odměny!

Výzva spočívá ve sbírání kilometrů pohybem pomocí jakékoli mobilní aplikace a potrvá celé prázdniny až do 22.8. 2022. Celé léto tak můžete zaznamenávat své sportovní aktivity a soutěžit o finanční prostředky, které pro vás na oplátku vysportují zaměstnanci společnosti Albert v rámci jejich letních charitativních běhů.

Kilometry můžete sbírat za tyto sporty: běh, chůze/turistika, kolo nebo kolečkové brusle. Podmínkou je, aby se do sportování zapojily i děti (kilometry tedy nemůže sbírat a zaznamenávat pouze vychovatel/ka sám/sama).

Sbírat kilometry za danou organizaci je možné ve více týmech (např. v dětských domovech jsou to rodinky, v neziskových organizacích jsou to jejich kluby nebo nízkoprahová zařízení apod).

Výzva je určena pouze pro dětské domovy a organizace pracující s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí.

Jak se přihlásit do soutěže:

  1. Pokud vaše organizace není registrovaná, registrujte ji na  Nadační fond Albert (nadacnifondalbert.cz).
  2. Pokud již jste registrovaní, přihlaste se pod svými přihlašovacími údaji.
  3. Po přihlášení v profilu organizace klikněte na záložku Sport NFA, kde zadáváte veškeré sportovní aktivity pomocí žlutého tlačítka „Přidat novou aktivitu“.
  4. Zde vyplňujete název týmu, vyberete druh sportu („aktivita“) a zadáváte údaje o vaší sportovní aktivitě (datum sportu, délku aktivity a počet kilometrů).

Podmínkou je nahrát screenshot z jakékoli sportovní aplikace, která doloží správnost zadaných údajů.

Můžete také nahrát fotku ze společného sportování či výletu (nutné mít potvrzené GDPR).

Po zadání všech údajů klikněte na „Přidat novou aktivitu“.

  1. Pokud jste aktivitu vyplnili chybně, můžete ji jednoduše odstranit kliknutím na červený koš a následně zadat aktivitu znovu.

Jak si vaše organizace stojí v porovnání s ostatními organizacemi pak můžete sledovat ve svém profilu v celkovém žebříčku.

Nejlepší organizace odměníme finanční odměnou na zážitky, sportovní vybavení či podporu zájmových aktivit v hodnotě až 20 tisíc korun.  O celkové částce rozhodnou charitativní zaměstnanecké běhy, které se uskuteční 30. a 31.8.2022.

Minulý rok jsme podpořili tyto organizace:

Dětský domov Jemnice - 42 500 Kč

Dětský domov Pardubice – 34 700 Kč

Eurotopia.cz – 34 400 Kč

Dětský domov Domino Plzeň – 31 100 Kč

Dětský domov Duchcov - 27 800 Kč

Dětský domov Ústí nad Labem - 23 700 Kč

Loňskou prázdninovou sportovní výzvu popsal Jiří Kohoutek Dětského domova Jemnice: „Sportování nás velmi chytlo, běháme, jezdíme na kole, a dokonce jsme se několikrát vydali i na turistickou vycházku, což nám v minulosti dělalo někdy problémy. Děti a také vychovatele velmi zaujalo měření sil s ostatními zařízeními. Vždy po aktivitě se hned díváme na stránky, jak na tom jsme. Dokonce jde soutěžit i mezi sebou v zařízení.“

Sportovat s Nadačním fondem Albert a zapojit se do prázdninové sportovní výzvy můžete od 1.7.2022 až do 22.8.2022.

V případě dotazů kontaktujte Kristýnu Bernatovou: kristyna.bernatova@albert.cz, +420 720 936 133

 Další články v této sekci +