Obchůdky s Albertem 2019 - kde můžete pomoci

VÁNOČNÍ OBCHŮDKY S ALBERTEM STARTUJÍ JIŽ 19. LISTOPADU 2019 VE VYBRANÝCH PRODEJNÁCH ALBERT

                               

Projekt Nadačního fondu Albert má za cíl připravit děti ze sociálně znevýhodněného prostředí na vstup do reálného života a představit jim základy podnikání. V průběhu Adventu budou v téměř 60 obchodech Albert prodávat vlastnoručně vyrobené vánoční dárky a dekorace. Obchůdky s Albertem budou probíhat ve vybraných krajích a zapojí se do nich 57 dětských domovů a neziskových organizací. Zákazníci tak mají možnost podpořit dobrou věc a zároveň si domů odnést krásné dárky a dekorace nejen pro sebe, ale i pro své nejbližší.


Obchůdky s Albertem budou po celé České republice postupně probíhat od úterý 19. listopadu 2019 až do soboty 21.prosince 2019. Projekt Nadačního fondu Albert nemá pouze dobročinný rozměr – děti ze sociálně znevýhodněného prostředí se díky Obchůdkům učí zábavnou formou dovednostem ze světa obchodu a podnikání. Během příprav, které dětem zabraly i několik měsíců, navíc dostaly tipy a zajímavé informace, jak uspět.

V rámci příprav se děti dozvěděly užitečné podrobnosti o týmové spolupráci, chování k zákazníkům a marketingu, které mají možnost následně uplatnit v praxi při prodeji svých výrobků. Všech 57 zúčastněných dětských domovů a neziskových organizací získalo finanční příspěvek od Nadačního fondu Albert na zakoupení surovin a materiálu pro výrobu velikonočních produktů. Všechny výrobky budou nyní děti prodávat ve speciálních obchůdcích v téměř 60 prodejnách Albert. Výtěžek, který utrží, poputuje ke konkrétnímu dítěti, které výrobek vytvořilo, ale také na společné akce dětí.

Seznam prodejen, na kterých můžete Obchůdky navštívit v průběhu 4 týdnů, kdy akce potrvá, naleznete níže.Další články v této sekci +