Slavnostní předání Bertíků v Jihlavě a ve Zlíně

Nadační fond Albert slavnostně ocenil ve čtvrtek 22. února a v pondělí 26. února v prostorách Krajských úřadů v Jihlavě a ve Zlíně úspěšné organizace v programu „Bertík pomáhá 2018“.

O vítězích rozhodli svými hlasy zákazníci obchodů Albert. Celkově rozdělil Nadační fond Albert na Vysočině 270 tisíc korun a ve Zlínském kraji 360 tisíc korun mezi projekty na podporu vzdělávání a rozvoje dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí.

Předávání se účastnili i zástupci obou krajů. Na Vysočině byl  přítomen pan náměstek hejtmana Pavel Fraňek. Ve Zlíně kraj zastupovala paní radní Michaela Bláhová.

Slavnostní předávání zpestřilo hudební vystoupení klientů Dětského domova v Jihlavě a v Náměšti nad Oslavou. Ve Zlíně ukázky latinsko-amerických tanců předvedl taneční pár z Dětského domova v Kroměříži. S několika medailemi přijel i šestiletý hokejista Lukášek z Dětského domova ve Valašském Meziříčí, který všem přítomným řekl, jak fandil našim hokejistům na právě skončené olympiádě v Jižní Koreji. Za prodejny Albert se slavnostního předání zúčastnili v Jihlavě Klára Houfová a ve Zlíně ředitel operativy Michal Pavelka s Monikou Karbanovou.

 

                               

 

 

                           

 

 

                            

 

 

                           Další články v této sekci +