Běh pro Nadační fond Albert 2020

I přes nepříznivou situaci kolem koronaviru se nám podařilo charitativním během a chůzí přispět Nadačnímu fondu Albert rekordní částku! Děkujeme všem, kteří se zúčastnili!

Již tři roky v rámci Měsíce zdraví pořádá Albert ve spolupráci s Nadačním fondem Albert charitativní běh/chůzi na podporu vzdělávání dětí z dětských domovů a sociálně ohrožených dětí. Letos nám epidemiologická situace neumožnila tuto dobročinnou akci realizovat, a tak jsme se rozhodli využít aplikaci sčítající kilometry, které zaměstnanci Alberta nachodí nebo uběhnou v průběhu srpna.

„Zájem o tuto formu pomoci nás mile překvapil. Svědčí o něm téměř 250 zaregistrovaných zaměstnanců, kteří přispěli svými naběhanými a nachozenými 11 451 kilometry, a tím získali pro děti od Alberta 210 000 Kč,“ vzkazuje programová manažerka Petra Režná.

Měsíc zdraví uzavřel společný online běh/chůze, který poslední den prázdnin odstartoval přes Microsoft Teams a Facebook patron Měsíce zdraví paralympionik Jirka Ježek.

Děkujeme vám všem, zaměstnancům prodejen, distribučních center a centrály, kteří jste nejen udělali něco pro své zdraví, ale zároveň pomohli potřebným. Výtěžek poputuje do dětských domovů v Olomouci, Frýdlantu, Uherském Hradišti a do ostravské organizace Vzájemné soužití.