Bertík pomáhá

Příjemci nadačního příspěvku z programu Bertík pomáhá jsou především dětské domovy a jiná zařízení náhradní a ústavní výchovy, organizace pracující s dětmi z těchto zařízení, organizace přímo pracující s pěstounskými a adoptivními rodinami a organizace věnující se dětem ze sociálně znevýhodněných rodin. Správní rada Nadačního fondu Albert vybírá každý rok 80 regionálních projektů ve všech krajích České republiky k veřejnému hlasování, které probíhá na podzim na všech hypermarketech a vybraných supermarketech Albert. Děkujeme, že s námi pomáháte.
Další články v této sekci --

Vybrané projekty Bertík pomáhá 2022

Výsledky hlasování - Bertík pomáhá 2022

Bertík pomáhá 2022 - prodejny Albert, kde můžete hlasovat
Už od 27.10.2021 dostanete za každý nákup v hypermarketech a vybraných supermarketech Albert hlasovací žetonek – Bertík. Svým hlasem podpoříte sociálně znevýhodněné děti z vašeho okolí. Podrobný přehled o projektech a kde lze hlasovat, naleznete zde:

Výsledky hlasování - Bertík pomáhá 2021

Bertík pomáhá 2021 - podpořené projekty
Správní rada Nadačního fondu Albert vybrala 80 nejlepších projektů pro hlasování zákazníků na prodejnách Albert, které se uskuteční od 22.10. do 5.11. 2020 na všech hypermarketech a vybraných supermarketech Albert. Dále byly vybrány 4 projekty s rozšířenou krajskou působností k online hlasování.