Jak se mohu přihlásit

KDO SE MŮŽE ZAPOJIT:
Klienti organizací, které s NFA spolupracují v rámci grantových řízení nebo projektů.

 

JAKÉ JSOU NAŠE POŽADAVKY:

- hledáme motivované zájemce starší 16 let

- pro zapojení do projektu je nutné zaslat 3 dokumenty – životopis, motivační dopis a vaší referenci.

Pokud máte o projekt zájem:

 1. Pečlivě vyberte kandidáta - kandidáty.
 2. Společně s nimi připravte jejich životopis a motivační dopis. Pomozte jim po formální stránce životopis sestavit, ale v motivačnim dopise, prosím, nechte projevit je samotné. Je důležité, aby v motivačním dopise vysvětlili, proč by chtěli pracovat na prodejně, co by chtěli dělat, případně, jaké mají zkušenosti s podobnou prací.

  V motivačním dopise na závěr napište:
  • kdy by měl klient o brigádu zájem
  • časovou flexibilitu klienta, jak v létě, tak po škole, tak o víkendech
  • jaké jsou jeho/její časové možnosti
  • preferované prodejny - vyberte ve svém okolí prodejny Albert, kde by mohli a chtěli vybraní klienti pracovat.
   Pokud máte ve svém okolí více prodejen Albert, uveďte jich více – budeme tak mít větší možnost nalézt prodejnu, která aktuálně hledá nové brigádníky.
    
 3. Napište v několika větách Vaši písemnou referenci - proč doporučujete právě tohoto klienta.

 


JAK  POSTUPOVAT PRO SEPSÁNÍ 3 DOKUMETŮ?

 1. Vyberte vhodného klienta, klienty. Sepište s nimi motivační dopisy a životopisy dle pokynů výše. I příprava a vše, co pohovoru předchází, je zkušeností, proto prosíme, buďte pro své klienty pouze podporou, nepište dokumenty za ně.
 2. Napište Váš referenční dopis se zdůvodněním a doporučením pro Vámi vybrané klienty. V referenci je vhodné objektivně zhodnotit i možnosti klienta (někdo je výřečný a vyloženě se hodí na kontaktní pozice, někdo je spíše introvert, který poctivě plní zadané úkoly, ale vlastní iniciativu najevo nedá, apod.). Vy jste ti, kdo Vaše klienty zná dobře, a objektivním zhodnocením můžete usnadnit manažerovi výběr pozice a tím i pomoci v zapracování vašeho klienta. Umístěním na nevhodnou pozici může u brigádníka v zácviku dojít k velké demotivaci a to přeci nechceme! :)
 3. Pošlete tyto 3 dokumenty (životopis, motivační dopis a referenci) na e-mailovou adresu k.matochova@nadacnifondalbert.cz a  p.rezna@nadacnifondalbert.cz
 4. Do předmětu e-mailu napište DO ALBERTA NA PRAXI - a NÁZEV VAŠÍ ORGANIZACE.
 5. My vše projdeme a budeme kontaktovat kompetentní osoby ve Vámi vybraných prodejnách Albert. Ti už Vás budou potom kontaktovat přímo, případně domluvu zprostředkujeme my.
 6. V případě, že na pohovoru uspějí, domluvíme se na sepsání pracovní smlouvy se společností Ahold a doladíme spolupráci v rámci projektu.

 

HODNĚ ŠTĚSTÍ!