Aktuality

Moc nás mrzí, že se děti nebudou moct postavit do svých oblíbených stánků a nabízet zákazníkům vlastnoručně vyrobené dárky a dekorace. Víme, že se na to moc těšily a intenzivně se připravovaly. Nic ale není úplně ztraceno, Obchůdky přesouváme do online prostředí. Všechny děti a domovy tak mají možnost aspoň takto na dálku nabídnout své výrobky zákazníkům. Klikněte zde a potěšte sebe i malé obchodníky.

Pevně věříme, že na velikonočních Obchůdcích se děti a zákazníci potkají už osobně.

Další články v této sekci --

VELIKONOČNÍ OBCHŮDKY S ALBERTEM 2022 - KDE MŮŽETE POMOCI
VELIKONOČNÍ OBCHŮDKY S ALBERTEM STARTUJÍ JIŽ 2.DUBNA 2022 VE VYBRANÝCH PRODEJNÁCH ALBERT

LETOŠNÍ GRANTOVÁ VÝZVA PRO OBCHŮDKY S ALBERTEM JE VYHLÁŠENA!
Grantová výzva k projektu "Adventní Obchůdky s Albertem 2021" je otevřená. Žadatelé se mohou přihlašovat až do 31.8.2021.

Odstartovaly velikonoční online Obchůdky s Albertem

222 tisíc korun putovalo do dětských domovů. Obchůdky s Albertem dětem zpříjemnily svátky
Do letošního ročníku vánočních Obchůdků s Albertem se i přes pandemií ztíženou situaci zapojilo celkem 30 dětských domovů a neziskových organizací z celého Česka. Část z nich nově prodávala výrobky i online. Malí obchodníci utržili za své vlastnoručně vyrobené dekorace a ozdoby celkem 222 tisíc korun. Díky projektu Nadačního fondu Albert si takto osvojují základy finanční gramotnosti a připravují se na vstup do dospělého života.

LETOŠNÍ GRANTOVÁ VÝZVA PRO OBCHŮDKY S ALBERTEM JE VYHLÁŠENA!
Grantová výzva k projektu "Adventní Obchůdky s Albertem 2020" je otevřená. Žadatelé se mohou přihlašovat až do 31.8.2020.