Kdy a Kde 2018

Seznam prodejen, na kterých můžete Obchůdky navštívit v průběhu 4 týdnů, kdy akce potrvá, naleznete níže.
OBCHŮDKY 2018
Prodejna Adresa prodejny Název organizace Termín prodeje
1. týden (26.11. - 2.12.2018)
Bílina  Nábřeží 463, Bílina 418 01 Oblastní charita Most 28-29.11.2018
Havlíčkův Brod Strojírenská 3581, Havlíčkův Brod 580 01 Dětský domov Senožaty 29.11.2018
Boskovice  ul. Komenského, Boskovice 680 01 Dětský domov Hodonín u Kunštátu 30.11.2018
Třebíč  Kap.Jaroše 1136, Třebíč Dětský domov Náměšť nad Oslavou 30.11.2018
Bílina  Nábřeží 463, Bílina 418 01 VÚ, DDŠ, ZŠ, SŠ a ŠJ Kostomlaty pod Milešovkou  30.11.2018, 1.12.2018  
Brno  Vídeňská 89 A, Brno 639 00 Diagnostický ústav, středisko výchovné péče a školní jídelna  Brno 30.11.-2.12.2018
Ostrava  ul. Rudná 114/3114, 700 30 Ostrava Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola,  Ostrava – Kunčičky 30.11-2.12.2018
Staré Město  Východní 1352, Staré Město, 760 01 Dětský domov Uherský ostroh 1.12.2018
Třebíč  Znojemská 1383, Třebíč, 674 01 Dětský domov Hrotovice 1.12.2018
Vizovice  náměstí T. G. Masaryka 1069, Vizovice 763 12 Dětský domov Vizovice 1.12.2018
Jihlava  Hradební 1/5440, Jihlava 586 01 Dětský domov Jemnice 1.12.2018
Ostrava  Jantarova 3344/4, Ostrava 702 00 Dětský domov Úsměv a ŠJ 1.12.2018
Opava  U Fortny 49/10, Opava 746 01 Dětský domov a Školní jídelna Budišov nad Budišovkou 1.12.2018
Opava  Olomoucká 115, Opava 746 01 Dětský domov a Školní jídelna Melč  1.12.2018
Ostrava  30. dubna 3a, Ostrava 702 00 Vzájemné soužití o.p.s. - Liščina  1-2.12.2018
2. týden (3.12. - 9.12.2018)
Ostrava  Opavská 6201/1A, Ostrava - Poruba 708 00 S.T.O.P., z.s. 3.12.2018
Ostrava  ul. Rudná 114/3114, 700 30 Ostrava S.T.O.P., z.s. 4.12.2018
Náchod  Bratří Čapků 1764, Náchod 547 01 Dokořán z.s. 5.12.2018
Praha Chodov  Roztylská 2321/19, Praha 4-Chodov Dětský domov se školou, SvP a ZŠ Jana Masaryka 7.12.2018
Brno  Halasovo nám. 5, Brno Lesná 638 00 Dětský domov Vranov 7.12.2018
Nymburk  Poděbradská 1037, Nymburk 288 02 Semiramis z.ú. 7.12.2018
České Budějovice  ul. Pekárenská, České Budějovice 370 04 Městská charita České Budějovice 7.12.2018
Kroměříž  Kotojedská 17b, Kroměříž 767 01 Dětský domov Kroměříž 8.12.2018
Plzeň  Písecká 972/1, 326 00 Plzeň - Černice Dětský domov Čtyřlístek Planá   8.12.2018
Ostrava  Jantarova 3344/4, Ostrava 702 00 DDÚ, ZŠ a ŠJ Bohumín - Šunychl 8.12.2018
Vysoké Mýto  Masarykovo náměstí 157, Vysoké Mýto 566 01 Výchovný ústav Brandýs nad Orlicí 7-9.12.2018
Opava  Olomoucká 115, Opava 746 01 Dětský domov a Školní jídelna Radkov  8-9.12.2018
Ostrava  30. dubna 3a, Ostrava 702 00 Vzájemné soužití o.p.s. - Hrušov  8-9.12.2018 
Louny  Hrnčířská 2700, Louny 440 01 Dětský domov a Školní jídelna Chomutov 8-9.12.2018
Ústí nad Labem  Krušnohorská 3371/2, Ústí nad Labem 400 11 Dětský domov a Školní jídelna Tisá 8-9.12.2018
3. týden (10.12. - 16.12.2018)
Hradec Králové  Víta Nejedlého 1063, Hradec Králové 500 03 Salinger, z.s. 11.12.2018
Ostrava  ul. Rudná 114/3114, 700 30 Ostrava S.T.O.P., z.s. 11.12.2018
Plzeň  Rokycanská 2656/2, 301 00 Plzeň Blízký soused, z. s. 11.12.2018, 14.12.2018
Tábor  tř. 9.května 2886, Tábor 390 01 Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna Radenín  14.12.2018
Vyškov  U Jandovky 2, Vyškov 682 01 IQ Roma servis, z.s. 14.12.2018
Česká Lípa  Bardějovská 3268, Česká Lípa 470 01 Dětský domov Česká Kamenice 14.12.2018
Tachov  Zámecká 4, Tachov 347 01 Dětský domov Tachov 14.12.2018
Třebíč  Kap.Jaroše 1136, Třebíč Dětský domov Náměšť nad Oslavou 14.12.2018
Nymburk  Poděbradská 1037, Nymburk 288 02 Semiramis z.ú. 14.12.2018
České Budějovice  ul. Pekárenská, České Budějovice 370 04 Městská charita České Budějovice 14-15.12.2018
Praha Chodov  Roztylská 2321/19, Praha 4-Chodov Dětský domov Dolní Počernice  14 -15.12.2018                                                                         
Prostějov  Janáčkova 4266/13, Prostějov 796 01 Dětský domov a školní jídelna Plumlov 14-15.12.2018
Litoměřice  Želetická 2210/19 412 01 Litoměřice Dětský domov a školní jídelna Litoměřice 14-15.12.2018
Sušice  Hradecká 31, Sušice 342 01 Dětský domov Kašperské Hory 14-15.12.2018
Prostějov  Plumlovská 456, Prostějov 796 01 Dětský domov a Školní jídelna Prostějov 14-15.12.2018
Uherské Hradiště  Velehradská třída 1206, Uherské Hradiště 686 01 Dětský domov Uherské Hradiště 14-15.12.2018
Příbram  Brodská 496, Příbram 261 01 Dětský domov HUSITA, o.p.s. 14-15.12.2018
Nymburk  Poděbradská 1037, Nymburk 288 02 Základní škola, Mateřská škola speciální, Dětský domov, Školní družina a Školní jídelna Nymburk 15.12.2018
Plzeň  Písecká 972/1, 326 00 Plzeň - Černice Dětský domov Staňkov 15.12.2018
Ústí nad Labem  Krušnohorská 3371/2, Ústí nad Labem 400 11 Centrum pro náhradní rodinnou péči 15.12.2018
Orlová  Masarykova tř. 1333, Orlová 735 14 DDÚ, ZŠ a ŠJ Bohumín - Hájkova 15.12.2018
Brno  Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00 IQ Roma servis, z.s. 15.12.2018
Hranice  Zborovská 2008, Hranice 753 01 Dětský domov a Školní jídelna Hranice 15.12.2018
Mladá Boleslav  Jičínská 1350/3, Mladá Boleslav 293 12 SŠ, ZŠ, MŠ, DD a SPC Mladá Boleslav 15.12.2018
Klatovy  5.května 689, Klatovy 339 01 DDŠ Měcholupy 15.12.2018
Plzeň  Rokycanská 2656/2, 301 00 Plzeň Dětský domov DOMINO, Plzeň 15-16.12.2018
Teplice  Srbická 464, Teplice 417 13 Dětský domov, Základní škola a Střední škola Duchcov 15-16.12.2018
Varnsdorf  ul. Národní 1136, 407 47 Varnsdorf Dětský domov a Školní jídelna Lipová u Šluknova 16.12.2018
4. týden (17.12. - 23.12.2018)
Olomouc  Šantova, Olomouc 779 00 Dětský domov a Školní jídelna Olomouc 21-22.12.2018